Tauris

Історія, Принципи та Професійний Розвиток

Ми – команда пристрасних фахівців, об’єднаних спільною метою: трансформувати ваші ідеї в реальність. Дізнайтеся більше про наші принципи, досвід та відданість, які роблять нас вашими надійними партнерами у сфері будівництва та ремонту.

ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Будівельно-Виробнича Компанія «Тауріс» – генпідрядна організація і власник виробничої бази, яка за більш ніж десятирічну історію на вітчизняному будівельному ринку завоювала бездоганну репутацію у великого числа клієнтів.
На сьогодні сформувалося два основних напрямки діяльності компанії “Тауріс”
1.     Реставрація та пристосування об’єктів культурної спадщини.
2.     Будівництво та реконструкція приватних будинків та квартир преміум класу.

В арсеналі компанії присутні як власні виробничо-складські приміщення (більше 1000 м2), так і весь необхідний запас обладнання, машин і механізмів, необхідних для втілення у життя будь-яких архітектурно-дизайнерських рішень: повний комплекс електроінструменту, механізмів, верстатів для проведення оздоблювальних робіт з високою культурою виробництва, а також машини і механізми, необхідні для капітального будівництва (навантажувачі, кран-маніпулятор, техніка для забезпечення постачання матеріалів на об’єкт, опалубка та ін.).

Гордістю нашої компанії є наш колектив, до складу якого входять фахівці з десятирічним досвідом рішень нестандартних будівельних завдань як в бюджетному будівництві, так і в будівництві приватних об’єктів.
Фахівці нашої компанії регулярно проходять навчання новим технологіям і методикам при проведеннях оздоблювальних робіт, монтажу інженерних систем, постійно відстежується якість матеріалів.

БВК “Тауріс” розроблено та активно використовується внутрішня система контролю якості, що значно спрощує роботу з керуючими компаніями і захищає інтереси замовника.

Внутрішні стандарти якості постійно вдосконалюються, враховуючи інноваційні технології, що зачіпають, в тому числі, сфери захисту навколишнього середовища і безпеки праці.

Клієнтоорієнтований і інтелектуальний підхід, прагнення на вищому рівні відповідати найвибагливішим очікуванням і прозорість бізнесу є основними конкурентними перевагами і предметами гордості компанії БВК “Тауріс”.

Все це в комплексі дозволяє нам успішно співпрацювати з нашими замовниками на основі взаєморозуміння і доброчесності, забезпечуючи хороші партнерські відносини не тільки в період виконання робіт, але і в майбутньому здійснюючи поточний моніторинг і регламентне обслуговування об’єктів.

Прокрутити вгору